Дизайнерські опалювальні прилади

Опис

Дизайнерські опалювальні прилади KORATHERM призначені для всіх, хто шукає ефективне поєднання дизайну та потужності. Низькі або вузькі простори для розміщення радіатора в даний час не є перешкодою. У дизайнерській лінійці KORATHERM також враховуються нетипові простори в будинку або квартирі. Таким чином вони можуть стати ідеальним аксесуаром для коридорів, передпокоїв та сучасних інтер'єрів.У моделях можна знайти вертикально або горизонтально орієнтовані профілі:

KORATHERM VERTIKAL
• KORATHERM HORIZONTAL
• KORATHERM AQUAPANEL

Всі лінійки пропонують високі стандарти навіть для найвибагливіших клієнтів. Не лише естетичне, а й практичне застосування пропонує виконання із дзеркалом KORATHERM REFLEX. У KORADO ми також гарантуємо вам ідеальний дизайн завдяки широкій кольоровій гамі.

Специфікація

  • Великий вибір розмірів, типів та способів підключення до системи опалення.

  • Модель KORATHERM AQUAPANEL пропонуємо для використання в опалювальній системі з гарячою водою, для комбінованого опалення або як прилад прямого електричного опалення.

  • Підходять для всіх джерел тепла з примусовою циркуляцією теплоносія. Широкий вибір відтінків кольорів.

Параметри

максимально допустимий робочий надлишковий тиск 0,4 МПа

максимально допустимий робочий надлишковий тиск 0,4 МПа

вертикальне та горизонтальне виконання

вертикальне та горизонтальне виконання

максимально допустима робоча температура 110°C

максимально допустима робоча температура 110°C

Виберіть модель
Завантажити

Фільтрувати за параметрами

Виконання

Гід по продукції тип виконання

Вертикальне виконання

Горизонтальне виконання

Спосіб роботи

Як працюватиме ваш радіатор? У разі водяного опалення радіатор підключається до системи опалення. Електричні прилади доповнені нагрівальним елементом та працюють лише від електрики. Комбіноване опалення дозволяє підключити прилад до водяної системи опалення, а також доповнюється нагрівальним елементом, що працює від електрики. Таким чином, прилад може працювати незалежно від роботи системи опалення, а завдяки нагрівальному елементу можна нагрівати його навіть тоді, коли система опалення не працює, наприклад, у літні місяці.

Спосіб підключення

Спосіб підключення опалювального приладу до системи опалення. Де на радіаторі подача та обратка?

Електричний нагрівальний елемент

Електричний нагрівальний елемент із вбудованим регулятором температури дозволяє встановлювати температуру за допомогою регулятора, який є частиною нагрівального елемента. У випадку без вбудованого регулятора нагрівальний елемент працює в режимі вкл/вимк. Разом з цим електричним нагрівальним елементом можна придбати аксесуари для полегшення роботи.

Виберіть із 16 відповідних моделей

Vertikal

Прилади опалення з боковим підключенням зверху вниз або з нижнім середнім підключенням, опалювальні профілі вертикально орієнтовані

Horizontal

Прилади опалення з нижнім підключенням знизу вниз або з нижнім середнім підключенням, опалювальні профілі орієнтовані горизонтально

Зображення продукту KORATHERM HORIZONTAL

Горизонтально розташовані дизайнерські опалювальні прилади з нижнім підключенням

Зображення продукту KORATHERM HORIZONTAL-M

Горизонтально розташовані дизайнерські опалювальні прилади з нижнім центральним підключенням

Зображення продукту KORATHERM HORIZONTAL-K

Це модель дизайнерської серії радіаторів з горизонтально орієнтованими профілями, яка забезпечує універсальне бічне підключення.

Зображення продукту KORATHERM HORIZONTAL VKM

Горизонтально розташовані дизайнерські опалювальні прилади з нижнім центральним підключенням, з вбудованою внутрішньою з'єднувальною розводкою та вентилем

Зображення продукту KORATHERM HORIZONTAL, K23H, K33H, K44H, K46H

Дизайнерські радіатори з горизонтально орієнтованими профілями та нижнім підключенням

Зображення продукту KORATHERM HORIZONTAL, K23HM, K33HM, K44HM, K46HM

це модель дизайнерської серії радіаторів з горизонтально орієнтованими профілями, яка забезпечує нижнє середнє підключення до системи опалення з примусовою циркуляцією теплоносія

Reflex

Прилади опалення з боковим підключенням зверху вниз, опалювальні профілі вертикально орієнтовані. Складовою частиною опалювальної поверхні є дзеркало, яке приклеєне до основи з оцинкованого металевого листа.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все