Програмне забезпечення та конфігуратори

Програма для розрахунку теплової потужності RADIK

Розрахунок теплової потужності відповідно до параметрів користувача (температура в кімнаті, перепад температур, розміри та теплова потужність радіатора). Користувач може зберегти вибрані моделі в базі даних, з якою може працювати далі. Програма працює в середовищі MS Excel 2003 та пізнішої версії, для правильної роботи програми необхідно дозволити макроси.

 

Програма для розрахунку теплової потужності KORALUX

Розрахунок теплової потужності відповідно до параметрів користувача (температура в кімнаті, перепад температур, розміри та теплова потужність радіатора). Користувач може зберегти вибрані моделі в базі даних, з якою може працювати далі. Програма працює в MS Excel 2007 та пізнішої версії, для правильної роботи програми необхідно дозволити макроси. Користувачі, які використовують Windows XP, повинні спочатку завантажити програму на комп'ютер. При запуску програми з сайту не буде забезпечено стовідсоткову функціональність.

 

Програма для розрахунку теплової потужності KORATHERM

Розрахунок теплової потужності відповідно до параметрів користувача (температура в кімнаті, перепад температур, розміри та теплова потужність радіатора). Користувач може зберегти вибрані моделі в базі даних, з якою працювати далі. Програма працює в MS Excel 2003 та пізнішої версії, для правильної роботи програми необхідно дозволити макроси.

 

Базу даних опалювальних панельних приладів RADIK KLASIK можете знайти у програмі:

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все