Авторські права

Власником та оператором веб-сайту www.korado.ua є компанія KORADO, a.s. з юридичною адресою: Бржи Губалку 869, Чеська Тржебова, зареєстрована в Торговому реєстрі, адміністрованому Обласним судом у м. Градець Кралові, секція Б, вкладиш 1500, ІП: 25255843, ІПН: CZ25255843, яка має право здійснювати права власності на веб-сайт www.korado.ua відповідно до закону № 121/2000 Зведення законів, Закон про авторське право ( далі лише «Оператор»).

Заходячи на веб-сайт www.ru-korado.com та використовуючи його, користувач погоджується з умовами використання веб-сайту, викладеними в даному документі.

Оператору належать всі авторські права на весь вміст, який Оператор розміщує на веб-сайті www.ru-korado.com, включаючи текст, дизайн веб-сайту, технічні ескізи, графіку, всі зображення на цьому веб-сайті, а також на вибір та розташування файлів, що містяться на цьому веб-сайті. Забороняється копіювати, розповсюджувати, змінювати або надавати доступ до змісту даного веб-сайту будь-яким третім особам з метою комерційного використання без згоди Оператора.

При вході на веб-сайт та використанні веб-сайту www.korado.ua користувач не повинен:

-             завдавати шкоди іншим особам, особливо неповнолітнім, або утискати їхні права особи;

-             порушувати етичні принципи веб-сайту тим, хто його використовує;

-            порушувати права інтелектуальної власності або інші права власності;

-            передавати дані, що містять віруси, троянські коні або інші програми, які можуть пошкодити дані;

-            передавати, зберігати або відправляти гіперпосилання або зміст, права на які йому не належать, особливо у випадках, коли ці посилання або їх зміст порушують зобов'язання конфіденційності інформації або суперечать закону.

Оператор має право відмовити користувачу у доступі до веб-сайту www.ru-korado.com у будь-який час, зокрема, якщо користувач порушує будь-яке з перерахованих вище зобов'язань.

Публікація будь-яких даних або інформації на веб-сайті www.korado.ua, за винятком цього документа, не є пропозицією укласти договір або іншу юридичну угоду, якщо інше прямо не вказано в окремих випадках.

Вся інформація та фактичні дані, опубліковані на веб-сайті www.korado.ua, мають виключно орієнтовний характер і надаються без будь-яких гарантій своєчасності, точності, правдивості чи повноти. За жодних обставин Оператор не несе відповідальності за будь-які збитки або шкоди, які виникли внаслідок використання або неможливості використання інформації з веб-сайту www.korado.ua

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами. Інформація про обробку персональних даних

 
Налаштування
Дозволити все