Ілюстративне зображення

Якісне опалення. Вже 55 років.

АТ «Korado» - чеська компанія, що динамічно розвивається, з пайовою участю іноземного капіталу. Ми належимо до провідних світових виробників сталевих опалювальних приладів. Якість нашої продукції протягом п'ятдесятирічної історії компанії перевірило понад 30 мільйонів клієнтів по всьому світу. Наша філософія полягає в наданні комплексного системного рішення для опалення та в задоволенні навіть найвибагливіших клієнтів.

Нашою основною виробничою програмою є випуск панельних опалювальних приладів RADIK, трубчастих опалювальних приладів KORALUX, дизайнерських опалювальних приладів KORATHERM та повного асортименту конвекторів. Наша виробнича програма постійно розширюється за рахунок нових моделей опалювальних приладів, нових технологій. Найбільш яскравим прикладом цієї тенденції є успішне партнерство з компанією ТОВ «Licon Heat», завдяки якому наша виробнича програма розширилася на повний асортимент внутрішньопідлогових, підлогових, настінних та спеціальних конвекторів. Наступним новим проектом є використання повного асортименту провітрювачів, а також з функцією рекуперації, що значно розширює асортимент продукції нашої компанії.

Дослідження та розробки

Дослідження та розробки

Наша мета – забезпечити максимальну якість виробництва та відповідні технічні параметри нашої продукції, тому ми залучаємо провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців у галузі технічних і конструкторських розробок, тісно співпрацюємо, наприклад, з Технічним університетом у Ліберці.

Це дозволяє нам регулярно розширювати асортимент продукції, удосконалювати існуючі вироби та покращувати їх технічні, експлуатаційні та естетичні властивості.

Ми продовжуємо співпрацювати з низкою вітчизняних та зарубіжних зовнішніх партнерів та торгових асоціацій. Завдяки регулярному контакту із замовниками з числа нефахівців та фахівців, ми набуваємо незамінного досвіду безпосередньо на місцях, який потім враховуємо у подальших технічних розробках та у самому виробництві.
Екологія та охорона навколишнього середовища

Екологія та охорона навколишнього середовища

Наш послідовний підхід до турботи про навколишнє середовище вже на етапі проектування нового виробничого підприємства вивів нас до числа найбільш екологічних виробників у галузі машинобудування, що дбайливо ставляться до навколишнього середовища, не тільки в Чеській Республіці, але і в європейському контексті. Про це свідчать, наприклад, енергозберігаюча рекуперація тепла у процесі виробництва, всебічно розвинена система управління відходами, поводження з хімічними речовинами, запобігання серйозним аваріям та детальному аналізу якості стічних вод. Щорічно ми проводимо аудити всіх виробничих процесів, пов'язаних із охороною навколишнього середовища.

Історія та традиції

1965
1990
1996
1997
1998
2002
2006
2007
2013
2018
2020
1965

Чешськотржебівський регіон відомий своїми давніми традиціями місцевої металообробної промисловості, які беруть свій початок у 1909 році. Багато компаній з часом зникли, багато хто увійшов до складу інших, а деякі перетворилися на нові підприємства. Історія машинобудівного підприємства у місті Чеська-Тржебова, яке після численних змін назви, організаційної структури, асортименту продукції та власників у 1990 році стало найбільшим чеським виробником радіаторів, бере свій початок у 1949 році. Спочатку як Підприємство місцевої економіки, потім як «Кововироба» та «Ковента». Зі створенням машинобудівної компанії «Ковента» у 1965 року розпочалася історія акціонерного товариства «KORADO». Проте місту Ческа-Тржебова довелося чекати на це до 1989 року. З того часу бренд KORADO став невід'ємною частиною регіону!

1990

У 1990 році був випущений перший панельний радіатор RADIK D91. Він приніс кілька важливих інновацій, таких як бічний кожух радіатора та використання решіток у верхній частині. Це означало значне покращення його зовнішнього вигляду на той час. То був перший радіатор, випущений з такою назвою моделі, а позначення RADIK збереглося і дотепер, тобто, вже 30 років.

1996

Початок будівництва нового виробничого заводу KORADO вартістю майже 3 млрд. чеських крон.

1997

Початок виробництва на новому виробничому заводі та отримання сертифікату ISO 9001.

1998

1998 ознаменувався придбанням 98% акцій виробничого підприємства в Болгарії на відпочатку німецько-болгарському заводі в Стражиці, Болгарія та створенням дочірньої виробничої компанії «KORADO Bulgaria». Згодом цей комплекс було значно реконструйовано та модернізовано для відповідності суворим європейським параметрам виробництва і тут розпочалося виробництво панельних радіаторів RADIK. Вони виробляються там практично в тому ж асортименті, що і на головному підприємстві та використовуються для постачання на ринки Південно-Східної Європи. Нині Болгарія обслуговує ринки Румунії, України, Угорщини, Франції, Боснії та Герцеговини і, звичайно ж, місцевий болгарський ринок. У 2018 році ця дочірня компанія виробила 467497 панельних радіаторів. Частка, що залишилася в компанії, належить місцевим інституційним та індивідуальним інвесторам. Акціями вільно торгують на Болгарській фондовій біржі у Софії.

2002

Реструктуризація найбільших дочірніх компаній та значне позитивне зрушення у господарюванні компанії.

2006

Рекордна кількість вироблених та проданих приладів - вперше в історії ми виробили та продали понад 2 мільйони панельних радіаторів.

2007

У 2006 та 2007 роках виробничих потужностей нового заводу KORADO у Чеська-Тржебова перестало вистачати для задоволення потреб у виробничих потужностях. Тому було ухвалено рішення збільшити виробничі потужності заводу. У рамках проекту NZK II було введено в експлуатацію четверту зварювальну лінію великої потужності, а також додаткові преси для виробництва оболонок та розширених площ теплопередачі. Було введено в експлуатацію другу пакувальну лінію, а також другу пресову лінію для виробництва корпусів радіаторів. Була додана і здана в експлуатацію друга частина фарбувального цеху, яка до цього була лише підготовлена як резервні площі для подальшого розвитку. Проект NZK II збільшив виробничу потужність заводу KORADO у Чеська-Тржебова з двох до трьох мільйонів радіаторів на рік.

2013

Інтеграція компанії «LICON HEAT» до групи «KORADO» у 2013 році стала значним кроком на шляху зміцнення позицій усієї групи на європейському ринку. Завдяки цьому придбанню виробнича програма розширилася і тепер включає повний асортимент внутрішньопідлогових, лавкових, настінних і спеціальних конвекторів. Традиція виробництва конвекторів, на той час ще під брендом LIKOV, бере свій початок у 1968 році. Згодом компанія пройшла модернізацію і в 2004 році змінила назву на «LICON HEAT». Поряд із цими змінами компанія також ввела на ринок новий теплообмінник, а разом із ним і нову бізнес-стратегію для експорту. Дочірня компанія LICON HEAT, розташована в Ліберці, Північна Богемія, виготовляє близько 25 000 конвекторів на рік. Більшість їх йде на великі зарубіжні будівельні проекти, але значна частина також надходить до чеських домогосподарств під маркою групи «KORADO». Новинка цього року - повний асортимент нових внутрішньопідлогових конвекторів KORAFLEX.

2018

З моменту свого заснування у 2009 році чеська компанія «ThermWet s.r.o.» розробляє, виробляє, проектує та постачає оптимальні системи вентиляції з рекуперацією тепла для приватних будинків, квартир та невеликих комерційних приміщень по всій Чеській Республіці та Словаччині. Для компанії «KORADO a.s.» це логічний крок, коли класичні способи опалення доповнюються енергозберігаючими системами рекуперації тепла.

2020

З моменту випуску першої моделі RADIK минуло 30 років, було продано понад 40 мільйонів одиниць, а якість та широкість асортименту завоювали клієнтів у всьому світі. Навіть зараз є напрямок, у якому можна розвиватися. Інновації привели радіатори RADIK до універсального типу підключення до системи опалення RADIK VKM8, який є останньою інновацією під брендом KORADO.

Група KORADO

В даний час група KORADO складається з трьох виробничих та трьох торгових компаній. Наша довгострокова стратегія полягає у поступовому розширенні виробничої програми та реалізації подальших придбань, що дозволить нам залишатися в авангарді європейського ринку в галузі опалення.

KORADO, a.s.

"У 1996 і 1997 роках ми побудували в місті Чеська Тржебова абсолютно новий завод з виробництва опалювальних приладів (радіаторів) RADIK і KORALUX. Це підприємство, побудоване з інвестиціями в розмірі майже 3 мільярди чеських крон, досі є найсучаснішим заводом такого роду у всій Європі. Про унікальність споруди, яка швидко стала визначною пам'яткою всього регіону, свідчить престижна нагорода "Будівля року", отримана нами в 1998 році. Протягом 2007 року розпочалося введення в експлуатацію четвертої виробничої лінії та супутніх технологій. Ця інвестиція у розмірі близько 700 мільйонів чеських крон є другою за величиною інвестицією в історії нашої компанії і принесла нам не лише підвищення ефективності виробництва, а й збільшення потужності. У 2010-2011 роках ми зробили ще одну інвестицію у встановлення нової технології капілярного паяння опалювальних приладів KORALUX, щоб постачати більше опалювальних приладів для ванних кімнат високої якості. В даний час основною програмою виробничого підприємства в місті Чеська Тршебова є панельні радіатори RADIK, трубчасті опалювальні прилади KORALUX та дизайнерські опалювальні прилади KORATHERM."

LICON s.r.o.

Важливим кроком на шляху зміцнення наших позицій на європейському ринку стало успішне партнерство з ТОВ LICON HEAT, яке розпочалося 1 жовтня 2013 року, завдяки якому виробнича програма розширилася на повний асортимент внутрішньопідлогових, підлогових, настінних та спеціальних конвекторів. Включення компанії Licon Heat до складу Групи KORADO є важливим кроком у нашій довгостроковій стратегії інвестування в галузі інноваційних та передових технологій. З 1 березня 2024 року злиття ThermWet s.r.o. компанії LICON HEAT s.r.o. Компанія ThermWet s.r.o. – чеська компанія з групи KORADO, виробник вентиляційних та рекупераційних установок з п’ятнадцятирічною традицією. Компанія представляє себе власними розробками і виробництвом, і завдяки цьому постачає продукцію на високому технічному рівні, яка оснащена високоякісними компонентами. Метою цього злиття є забезпечення майбутнього розвитку продажів установок рекуперації та використання поточного інтересу до регульованої вентиляції в домогосподарствах. Разом ми хочемо побудувати сильну, орієнтовану на клієнта компанію, яка постачає на ринок енергоефективні продукти. Ці продукти не тільки зберігають довкілля, але й допомагають зменшити експлуатаційні витрати. Компанія LICON HEAT s.r.o. змінить назву на LICON s.r.o. з 1 березня 2024 р. Ця зміна відображає зростаюче залучення та розширення присутності на ринку систем і технологій опалення та вентиляції. LICON HEAT s.r.o. Průmyslová zóna Sever 460 11 Liberec 11, Чешская Республика тел: + 420 485 131 157 e-mail: [email protected] Веб сайт: licon-heat.com

KORADO Bulgaria AD

У 1998 році ми придбали частку 98,2% спочатку німецько-болгарського виробничого підприємства в болгарській Стражиці. Згодом ми значно реконструювали та модернізували цей комплекс підприємства, щоб воно відповідало вимогливим європейським параметрам виробництва, та розпочали там виробництво панельних опалювальних приладів RADIK. Вони виробляються тут практично в тому ж асортименті, що і на головному підприємстві, і використовуються для постачання на ринки Південно-Східної Європи.

ThermWet s.r.o.

«З 1 серпня 2018 року компанія ThermWet s.r.o. стала частиною групи KORADO, завдяки чому портфель продукції розширився за рахунок центральних рекупераційних установок. Вони стають звичайною частиною житлового будівництва, а група KORADO, як найбільший вітчизняний виробник нагрівальних елементів, хоче бути активним у зонах регульованої вентиляції та рекуперації, що динамічно розвиваються. З моменту свого заснування в 2009 році чеська компанія ThermWet s.r.o займається розробкою, виробництвом, проектуванням та поставкою оптимальних систем вентиляції з рекуперацією тепла для приватних будинків, квартир і невеликих комерційних приміщень по всій Чеській Республіці та Словаччині. Для компанії "KORADO, a.s." це логічний крок, коли класичні методи опалення доповнюються енергозберігаючими системами рекуперації тепла. ThermWet s.r.o. Vlárská 1454/1, 104 00 Praha 10 – Uhříněves Мобильный: +420 775 973 717 Электронная почта: [email protected] Веб-сайт: www.thermwet.cz"""

Торгові компанії

Мапа торгових компаній

Річні звіти

Переглянути старі повідомлення

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все