Якість та сертифікація продукції торгової марки KORADO

Опалювальні прилади

Бренд "KORADO" є гарантією високої якості, тривалого терміну служби, високих технічних параметрів і доступної ціни. В даний час ми пропонуємо широкий асортимент сталевих панельних радіаторів RADIK, трубчастих опалювальних приладів KORALUX, дизайнерських радіаторів KORATHERM та конвекторів KORADO. Новинка у виробничій програмі – широкий асортимент вентиляційних пристроїв із можливістю рекуперації, які розширюють лінійку продукції нашої компанії. Всі наші заводи оснащені найновішими технологіями, що підтверджується сертифікатом міжнародного стандарту ISO 9001.

На європейському ринку якість наших опалювальних приладів підтверджено правом використання національних знаків якості RAL (Німеччина). Для російського, українського та білоруського ринку все обладнання сертифіковано за системою ГОСТ.

Сертифікат міжнародного стандарту ISO 9001 у поєднанні зі знаками якості гарантує, що все обладнання повністю відповідає запитам наших клієнтів.

Компанія KORADO, a.s. пишається новим сертифікатом ISO 14001:2015, що підтверджує відповідність міжнародним стандартам екологічного менеджменту. Компанія отримала цю нагороду після складного процесу, що включав перегляд та покращення екологічних методів та процесів.

Гігієнічний сертифікат


Панельні опалювальні прилади RADIK у виконанні HYGIENE, (RADIK CLEAN, RADIK CLEAN VK, RADIK HYGIENE и RADIK HYGIENE VK), протестовані в акредитованих лабораторіях і мають гігієнічний сертифікат (RADIK HYGIENE - HYGIENE VK, RADIK CLEAN - CLEAN VK) для застосування у сфері охорони здоров'я та інших, подібних установах з високими вимогами до гігієни та чистоти.

На панельні опалювальні прилади RADIK, трубчасті опалювальні прилади KORALUX та дизайнерські опалювальні прилади KORATHERM ми отримали також гігієнічні сертифікати, видані в Польщі Гданським медичним університетом (Кафедра медичних наук).

Декларація про властивості та маркування CE для опалювальних приладів

Для опалювальних приладів RADIK, KORALUX та KORATHERM та для всього асортименту конвекторів KORADO ми видали Декларацію про властивості, яка була підготовлена відповідно до наказу ЄП та Ради (ЄС) № 305/2011 . Декларація про властивості замінила ЄС Декларацію про відповідність після того, як Директива ЄС Ради 89/106/EEC була визнана недійсною. Декларація про властивості визначає характеристики виробу та мету його використання. Маркування РЄ на виробах та технічній документації інформує про те, що виробник несе повну відповідальність за відповідність якості виробу властивостям, зазначеним у ДеклараціїСертифікат EN 442 був отриманий у Державному машинобудівному випробувальному інституті.

Декларація про властивості (RADIK, KORALUX, KORATHERM) 01-2018

 

Архів Декларація про властивості

Декларація про властивості (RADIK, KORALUX, KORATHERM) 04-2016
Декларація про властивості (RADIK, KORALUX, KORATHERM) 01-2015
Декларація про властивості (RADIK, KORALUX, KORATHERM) 12-2014
Декларація про властивості (RADIK, KORALUX, KORATHERM) 01-2013
Декларація про властивості (конвектори) 03-2014

Теплова потужність

Вимірювання теплової потужності всіх опалювальних приладів KORADO виконується в акредитованих лабораторіях відповідно до узгоджених стандартів EN 442.

Термін гарантії

RADIK, KORALUX, KORATHERM

Гарантія на герметичність, величини теплових потужностей та технічні параметри опалювальних приладів, розміщених у опалювальних системах з гарячою водою, застосовується таким чином:

Гарантія 10 років RADIK панельні опалювальні прилади

  • 10 років з дати продажу (належить до приладів, поставлених після 1.9.2007)

Гарантія 5 років KORALUX трубчасті опалювальні прилади, KORATHERM дизайнерські опалювальні прилади

  • 5 років від дати продажу

Гарантія 2 роки KORALUX – E самостійні електричні опалювальні прилади для ванних кімнат

  • 2 роки з дати продажу

Виробник не несе відповідальності за деформацію та пошкодження приладів, що виникли під час транспортування, маніпуляції або зберігання. Гарантія не поширюється на механічні або інші пошкодження, спричинені некваліфікованою установкою радіаторів, а також на пошкодження, що виникли внаслідок неправильної електричної або теплотехнічної установки. Детальні умови експлуатації та гарантії, у тому числі процедура рекламації, наведені у загальних комерційних умовах постачання KORADO, a.s.

Компанія KORADO, a.s. залишає за собою право змінювати технічні характеристики без попередження.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все