Локальні вентиляційні установки

Опис

Ви не хочете втрачати тепло марно, але в той же час хочете свіже повітря без пилу та пилку? Просте рішення - рекупераційні та вентиляційні установки KORADO. Одночасний приплив і відведення повітря з приміщення може запобігти утворенню надлишкової вологи та цвілі. Вони чудово фільтрують пил і пилок і тому представляють собою ідеальне рішення, особливо для дітей, алергіків та астматиків. А як дешево опалювати? 

Більшість вентиляційних установок KORADO також можуть рекуперувати тепло і таким чином допомагають знизити витрати на опалення. Бонусом кожної вентиляційної установки є простота монтажу, шумозаглушення зовні або проста заміна фільтрів. Хочете знайти централізоване рішення для всього будинку? На додаток до локальних установок ми також виробляємо та поставляємо центральні вентиляційні установки з рекуперацією.

Специфікація

  • Забезпечують постійну подачу відфільтрованого свіжого повітря в інтер'єр.

  • Вентиляційні установки, які оснащені рекуперацією тепла, також значно зменшують втрати тепла під час провітрювання приміщення.

  • Підходять для вентиляції квартир, офісів та житлових будинків.

Параметри

можливість вибору фільтрів

можливість вибору фільтрів

потужність подачі повітря: МІСЦЕВІ БЛОКИ: 15 - 60 м3/год ЦЕНТРАЛЬНІ БЛОКИ: 30 - 400 м3/год

потужність подачі повітря:

МІСЦЕВІ БЛОКИ: 15 - 60 м3/год

ЦЕНТРАЛЬНІ БЛОКИ: 30 - 400 м3/год

для нових та існуючих будівель та реконструкцій

для нових та існуючих будівель та реконструкцій

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все