Застосування RADIK

Панельні опалювальні прилади RADIK призначені для монтажу в опалювальних системах центрального опалення будівель з максимальним допустимим робочим надлишковим тиском 1,0 МПа, в яких в якості теплоносія використовується вода або водяні розчини з максимальною допустимою робочою температурою 110 °C. Опалювальні прилади призначені для однотрубних та двотрубних опалювальних систем з примусовою циркуляцією, а деякі також для систем із природною циркуляцією. Прилади повинні бути професійно встановлені у системах водяного опалення, які професійно проведені згідно з VDI 2035 з урахуванням забезпечення та охорони проти шкоди заподіяної корозією та вапняним нальотом. Невеликий об'єм води в опалювальному приладі дозволяє системі опалення гнучко реагувати на потребу тепла в опалювальному приміщенні та дає можливість ефективної терморегуляції.

Панельні опалювальні прилади RADIK у виконанні PLAN та VERTIKAL своїм конструкційним рішенням пропонують кращий дизайн та більшу виразність опалювального приладу в інтер'єрі приміщення та є прикладом для вимогливих замовників, проектувальників та архітекторів.

Панельні опалювальні прилади RADIK у виконанні HYGIENE конструкційно змінені для встановлення та експлуатації в приміщеннях з високими вимогами до гігієни та чистоти. Випробування даних опалювальних приладів проходили в акредитованій випробувальній лабораторії і вони отримали гігієнічний сертифікат, що вказує на можливість їх встановлення у медичних, навчально-виховних та інших спеціальних установах.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все