ЗАСТОСУВАННЯ KORATHERM

Дизайн-радіатори KORATHERM призначені для експлуатації в двотрубних опалювальних системах з примусовою циркуляцією теплоносія. Для виробництва опалювальних приладів використовуються сталеві закриті профілі прямокутного перерізу, розміром 70 x 11 мм. Розподільні та колекторні профілі мають овальний переріз 50 x 30 мм, або переріз у формі літери "D" розміром 40 x 30 мм. Деякі типи оснащені додатковою перехідною поверхнею - конвектором, глибиною 45 мм.

Дизайн-радіатори KORATHERM є сучасним дизайном у поєднанні з ефективним способом теплопередачі в опалювальному приміщенні. Їх лицьова панель підкреслює променисту складову тепла і викликає почуття теплового комфорту. Дизайн-радіатори є сучасним рішенням і відмінно вписуються в будь-який інтер'єр.

Радіатори повинні бути встановлені в системах водяного опалення, які професійно проведені згідно з VDI 2035 з урахуванням забезпечення та охорони проти шкоди заподіяної корозією та вапняним нальотом. Необхідно дотримуватися основних параметрів якості води:

  • діапазон Рн 8,5 - 9,5 (для систем без алюмінію)
  • загальна жорсткість води (зміст Са + Mg іонів) до 1 ммоль/л
  • солевміст у межах 300 – 500 μS/см
  • вміст кисню макс. 0,1 мг/л.
Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все