Застосування KORALUX

Трубчасті радіатори KORALUX призначені, перш за все, для опалення ванних кімнат, туалетів, кухонь, житлових приміщень, кабінетів, вестибюлів та коридорів у житлових та громадських будівлях. Сучасна конструкція дозволяє повністю використовувати простір в інтер'єрі, а вибір кольорових відтінків відповідає вимогам замовників.

Завдяки своїй конструкції їх можна використовувати в опалювальних системах із примусовою або природною циркуляцією теплоносія, максимальна допустима температура якого становить 110 °C. Прилади повинні бути професійно встановлені у системах водяного опалення, які професійно проведені згідно з VDI 2035 з урахуванням забезпечення та охорони проти шкоди, заподіяної корозією та вапняним нальотом.

Необхідно дотримуватися цих основних параметрів якості води:

  • діапазон Рн 8,5 - 9,5 (для систем без алюмінію)
  • загальна жорсткість води (зміст Са + Mg іонів) до 1 ммоль/л
  • солевміст у межах 300 – 500 μS/см
  • вміст кисню макс. 0,1 мг/л.
Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все