З міста Чеська-Тржебова по всьому світу. Korado святкує 30-річчя!

6. 10. 2020

20 let_novy_zavod.jpg

У 1990 р. був зроблений перший радіатор RADIK D91, який приніс кілька важливих нововведень - бічну кришку і використання верхніх закриваючих решіток, що значно покращило його зовнішній вигляд. Це був перший радіатор, випущений під цією назвою моделі, а його назва RADIK збереглася досі. 1993 р.- підготовка виробництва нового варіанта виконання панельних радіаторів, які до цього часу не вироблялися в Чеській Республіці. Йдеться про радіатори у варіанті виконання VENTIL KOMPAKT. Це позначення відносилося і продовжує відноситися до панельних радіаторів із вбудованим клапаном.

У 1996 - 1997 р.р. - будівництво у м. Чеська-Тржебова нового заводу з виробництва радіаторів RADIK та KORALUX. У підприємство було вкладено майже 3 млрд. CZK, і воно досі залишається найсучаснішим заводом з виробництва опалювальних приладів у всій Європі. Про винятковість об'єкта, який швидко став домінантою всього регіону, свідчить також здобутий ним престижний титул «Завод року», який було присвоєно 1998 р.

У 2007 р. почалася реалізація четвертої виробничої лінії та пов'язаного з нею технологічного обладнання. Ця інвестиція розміром близько 700 млн. CZK – друге за величиною капіталовкладення за історію нашої фірми, що забезпечило як підвищення ефективності виробництва, так і збільшення виробничих потужностей. У 2010 – 2011 pp. ми вклали подальші кошти в встановлення нового технологічного обладнання для точного зварювання радіаторів KORALUX з метою збільшення обсягу постачання радіаторів високої якості для ванних кімнат.

В даний час основною виробничою програмою підприємства в м. Чеська-Тржебова є радіатори RADIK, трубчасті радіатори KORALUX та дизайнерські радіатори KORATHERM. Наша довгострокова стратегія – пропозиція комплексного рішення у сфері опалення з упором на сучасні елементи та системи, що поєднують у собі щадне ставлення до навколишнього середовища та економію клієнтом витрат на енергію. Завдяки аквізиції чеської фірми LICON HEAT ми розширили асортимент конвекторами Koraflex. Складовою частиною групи KORADO з 2018 р. стало також чеське ТОВ ThermWet s.r.o., завдяки якому портфоліо продукції розширилося за рахунок центральних рекупераційних блоків.

16.10.2020 р. ми відсвяткуємо своє 30-річчя і поряд з цим 55-річчя виникнення колишнього підприємства «Koventa». Протягом цих 30 років ми виробили понад 40 млн панельних радіаторів, які обігрівають своїх власників у всьому світі. Зарубіжні ринки, на які ми вивозимо свої вироби, охоплюють Австралію, ПАР, Ісландії, Фарерські острови, країни Південної Америки, а також країни Європи та Азії. На додаток до всього цього можна побажати ще довгих років якісного виробництва, мільйонів виготовлених радіаторів і задоволених нашою продукцією клієнтів по всьому світу! Докладніше читайте ТУТ.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами. Інформація про обробку персональних даних

 
Налаштування
Дозволити все