Упаковка та дистрибуція RADIK

Упаковка

Всі панельні опалювальні прилади постачаються в уніфікованій упаковці, що складається з:

  • паперового картону з написом
  • захисних пластмасових куточків
  • термозбіжної плівки
  • стягуючої стрічки

Упаковка виконує захисну функцію не тільки при складуванні, транспортуванні та маніпуляції, але також при монтажі та після монтажу. Упаковка видаляється тільки після закінчення всіх будівельних та оздоблювальних робіт.

Транспортування та зберігання

Опалювальні прилади укладаються на піддони відповідно до внутрішніх приписів виробника. Піддони з приладами повинні перевозитись у закритих транспортних засобах. Неправильне або непрофесійне транспортування може призвести до деформації або інших пошкоджень опалювальних приладів. Особливо забороняється перевозити довгі опалювальні прилади, покладені на маленьких піддонах або на опалювальні прилади інших розмірів.

Опалювальні прилади повинні бути укладені та складовані так, щоб були захищені від атмосферних впливів. Їх складування на відкритих майданчиках заборонено. При складуванні на рівній підлозі можна покласти один на одного максимально два піддони однакового розміру. Піддони з опалювальними приладами типу 10 та 11 та з усіма типами у виконанні PLAN можна складувати лише в один ряд за висотою.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все