Упаковка та дистрибуція KORALUX

Трубчасті опалювальні прилади KORALUX захищені пластиковими куточками, упаковані в картон та поліетиленову термозбіжну плівку. При монтажі рекомендуємо порушити упаковку тільки в необхідних місцях та видалити її повністю тільки після закінчення будівельних та оздоблювальних робіт. Таким чином, поверхня опалювального приладу захищена від забруднення та пошкодження.

Упаковка - укладання на палети

Транспортування та складування

Радіатори укладаються на піддони згідно з внутрішніми приписами виробника. Піддони можна розміщувати шарами лише відповідно до цих вказівок. Піддони з радіаторами можна транспортувати лише у закритих транспортних засобах. При складуванні вони повинні бути покладені таким чином, щоб вони були захищені від атмосферних впливів. Їх складування на відкритих та незахищених майданчиках не допустиме.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все