УПАКОВКА І ДИСТРИБУЦІЯ KORATHERM

Упаковка

Опалювальні прилади поставляються в єдиній упаковці, яка складається з багатошарового картону, захисних пластикових куточків і термозбіжної плівки. Упаковка зберігається під час монтажу опалювального приладу і, отже, захищає опалювальний прилад після монтажу.

Транспортування та зберігання

Опалювальні прилади укладаються на палети згідно з внутрішніми приписами виробника. Складати палети в яруси можна тільки відповідно до цих приписів.

Палети з опалювальними приладами можна транспортувати лише у закритих транспортних засобах. Опалювальні прилади повинні бути захищені від впливу атмосферних впливів при зберіганні. Складування радіаторів на відкритих майданчиках заборонено.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами. Інформація про обробку персональних даних

 
Налаштування
Дозволити все