Приєднувальна арматура RADIK

Сучасні концепції опалювальних систем передбачають монтаж арматури, яка забезпечить перекриття опалювального приладу з боку вхідної та вихідної води, а в разі потреби, також злив або наповнення опалювального приладу теплоносієм без зупинки роботи системи опалення. Вибір арматури з урахуванням цих вимог залежить від матеріалу розвідного трубопроводу:

  1. мідь або тонкостінна сталь, пластмаса або комбінація пластмаса-метал-пластмаса - використовувати компактну приєднувальну арматуру з кроком 50 мм з перехідником G 1/2 на G 3/4, оснащену належними затискними різьбовими з'єднаннями відповідно матеріалу та розмірів приєднувального трубопроводу
  2. сталеві труби чорні з трубною різьбою - використовувати 2шт. запірного різьбового з'єднання

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все