Практичне рішення для опалення повертається – RADIK COMBI VK

17. 5. 2022

2463_c502096af9155b72fde81e4e1b983706_large.jpg

Новинкою цього року в компанії KORADO стало повторне використання ексклюзивного панельного радіатора RADIK COMBI VK. Прилад опалення є горизонтальним радіатором з вбудованою внутрішньою розводкою і врізним регулюючим клапаном з підготовкою (зовнішня різьба М30х1,5) під установку термостатичної головки. Це унікальне конструкторське рішення, що дозволяє експлуатувати радіатор у двох режимах обігріву, як у системі водяного опалення, так і в комбінованому режимі, тобто, в режимі нагрівання гарячої води за допомогою електрики, завдяки електронагрівальному приладу, встановленому безпосередньо в корпусі.

У базову комплектацію радіатора входять: пробка для вентиляції та заглушки, регулюючий клапан з можливістю попереднього налаштування витрати з пластиковою кришкою та необхідна кількість кронштейнів для свердління. В даний час радіатор представлений висотою 600 мм і довжиною 800, 1000, 1200, 1400 і 1600 мм.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все