Поверхнева обробка RADIK
Використана технологія гарантує основну мету:
- забезпечити тривалу корозійну та механічну стійкість
- якісну зовнішню поверхню
- гігієнічність поверхні опалювального приладу
Оздоблення поверхні панельних опалювальних приладів поділено на три етапи:
- Підготовка сталевої поверхні - складається з знежирення, фосфатування та триразового ополіскування
- Нанесення ґрунтового лаку - використовується прогресивна технологія катафорезного занурення. Лакове покриття оптимальної товщини навіть у критичних і важко доступних місцях. Остаточні антикорозійні, адгезійні, механічні та хімічні властивості отримує катафорезний лак у печі для випалу. Цей процес обробки поверхні є вирішальним для тривалого терміну служби опалювального приладу.
- Нанесення верхнього шару лаку - використовується епоксиполіефірний лак, який наноситься за допомогою автоматичних розпилювачів, що наносять порошок в електростатичному полі кабіни для фарбування. Після затвердіння в печі та подальшого охолодження обробка поверхні опалювального приладу завершена.
Оздоблення поверхні опалювальних приладів виконується з максимальною увагою до навколишнього середовища як під час виробництва, так і при їх експлуатації.
Основним відтінком кольору є білий RAL 9016. За бажанням можна замовити панельні опалювальні прилади в інших колірних відтінках згідно зразкам кольорів.
Експлуатаційні умови для опалювальних приладів
Можливості та межі використання сталевих опалювальних приладів з обробкою відповідно до стандарту DIN 55 900. (позиція Державного дослідницького інституту охорони матеріалу Прага).
Фарби для ремонту - CRAMER
Фарба призначена для ремонту дрібних пошкоджень пофарбованої поверхні опалювальних приладів.
Керамічна емаль в аерозольній упаковці
Керамічна емаль в аерозольній упаковці призначена для ремонту дрібних пошкоджень фарбованої поверхні опалювальних приладів.