Поверхнева обробка RADIK

Використана технологія гарантує основну мету:

  • забезпечити тривалу корозійну та механічну стійкість
  • якісну зовнішню поверхню
  • гігієнічність поверхні опалювального приладу

Оздоблення поверхні панельних опалювальних приладів поділено на три етапи:

  1. Підготовка сталевої поверхні - складається з знежирення, фосфатування та триразового ополіскування
  2. Нанесення ґрунтового лаку - використовується прогресивна технологія катафорезного занурення. Лакове покриття оптимальної товщини навіть у критичних і важко доступних місцях. Остаточні антикорозійні, адгезійні, механічні та хімічні властивості отримує катафорезний лак у печі для випалу. Цей процес обробки поверхні є вирішальним для тривалого терміну служби опалювального приладу.
  3. Нанесення верхнього шару лаку - використовується епоксиполіефірний лак, який наноситься за допомогою автоматичних розпилювачів, що наносять порошок в електростатичному полі кабіни для фарбування. Після затвердіння в печі та подальшого охолодження обробка поверхні опалювального приладу завершена.

Оздоблення поверхні опалювальних приладів виконується з максимальною увагою до навколишнього середовища як під час виробництва, так і при їх експлуатації.

Основним відтінком кольору є білий RAL 9016. За бажанням можна замовити панельні опалювальні прилади в інших колірних відтінках згідно зразкам кольорів.

Експлуатаційні умови для опалювальних приладів

Можливості та межі використання сталевих опалювальних приладів з обробкою відповідно до стандарту DIN 55 900. (позиція Державного дослідницького інституту охорони матеріалу Прага).

Фарби для ремонту - CRAMER

Фарба призначена для ремонту дрібних пошкоджень пофарбованої поверхні опалювальних приладів.

Керамічна емаль в аерозольній упаковці

Керамічна емаль в аерозольній упаковці призначена для ремонту дрібних пошкоджень фарбованої поверхні опалювальних приладів.

 

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все