Основна комплектація RADIK

Основна комплектація

Всі панельні опалювальні прилади RADIK, крім моделей RADIK VKU, всіх опалювальних приладів висотою 200мм та опалювальних приладів у виконанні RADIK RC, мають зі зворотного боку приварені дві верхні та дві нижні кріпильні скоби, у приладів довжиною 1800 мм і більше шість приварених скоб.

Всі опалювальні прилади оснащені повітровипускним клапаном (типу Маєвського) та відповідною кількістю пробок-заглушок. Всі патрубки опалювальних приладів RADIK мають однаковий діаметр із внутрішньою різьбою G1/2.

Крім типу 10 і моделей RADIK HYGIENE, RADIK HYGIENE VK, RADIK CLEAN і RADIK CLEAN VK всі інші прилади поставляються з бічними кришками та верхньою решіткою.

Всі панельні опалювальні прилади RADIK, крім моделі RADIK VKU, поставляються з необхідною кількістю кронштейн-шурупів 15/120, 18/120 або 15/100/70 або настінних кронштейнів Z-U320 (див. каталог KORAMONT).

Радіатори висотою 200 мм поставляються в комплекті з необхідною кількістю "роз'ємних кронштейнів плюс", призначених для монтажу приладу до стіни. За спеціальним замовленням можна поставити з кронштейн-підставками Z-U400.

Вентиль для моделей VK

При комплектації усередину внутрішнього розведення опалювального приладу монтується вентиль, який має наступні характеристики:

  • значення коефіцієнта kv – приклад розрахунку двотрубної опалювальної системи
  • вентиль встановлюється в опалювальний прилад під час його комплектації
  • вентиль плавно регулюється з 1-ої по 8-у позиції
  • з заводу вентиль попередньо встановлено на позицію 8
  • установку в іншу позицію проведе монтажна фірма
  • установка в іншу позицію проводиться за допомогою спеціального ключа зі шкалою

Визначення ступеня попередньої установки вентиля

Двотрубна опалювальна система

Ступінь попередньої установки вентиля визначається розрахунком і вказується проектувальником у проектній документації. Встановлюється монтажною фірмою після промивання безпосередньо перед пробним запуском.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все