Новинки електричного опалення для вашої ванної кімнати

28. 3. 2024

nova_el_telesa_aktualita.jpg

Сучасний дизайн, підвищена функціональність, привабливі ціни та багато іншого ви відкриєте для себе завдяки нашим новим продуктам

 З квітня ми запускаємо нові типи електричних нагрівальних елементів для прямого нагріву радіаторів KORALUX та KORATHERM. Всі серії радіаторів з новими електричними нагрівальними елементами забезпечують високий тепловий комфорт, розширені функції комфорту, максимальну безпеку і все це за привабливою ціною. Крім того, тип з найвищим оснащенням має можливість підключення через Bluetooth, контролю та управління енергоспоживанням, а також кілька режимів сушіння. Нові нагрівальні елементи призначені для прямого електричного нагріву радіаторів KORALUX та KORATHERM.

 

3 типи електричних нагрівальних елементів:

  • З терморегулятором, керованим мобільним додатком (ERA) - сучасне рішення, що поєднує в собі всі переваги електричних нагрівальних елементів з регулятором та додаткову перевагу дистанційного керування та моніторингу за допомогою мобільного додатка. Ця програма дозволяє користувачам не тільки регулювати температуру, але й стежити за споживанням електроенергії та її вартістю, що допомагає ефективніше керувати енергоспоживанням. Доступні у білому (з білим кабелем), хромованому (з сірим кабелем) та чорному (з чорним кабелем) кольорах.
  • з терморегулятором (ERH) – електричні нагрівальні елементи оснащені вбудованим терморегулятором, який дозволяє користувачам встановлювати бажану температуру. Доступні у білому (з білим кабелем), хромованому (з сірим кабелем) та чорному (з чорним кабелем) кольорах.
  • без терморегулятора (ECO) - залишається частиною асортименту (найпростіший і найдешевший варіант, що працює за принципом увімкнення/вимкнення без втручання користувача), тепер з кришкою з можливістю вибору кольору (біла з білим кабелем), хромована (з сірим кабелем) та чорна (з чорним кабелем), щоб забезпечити непомітність електричного нагрівального елемента.

Інтелектуальні функції: безліч режимів сушіння, програмування на тиждень та батьківський контроль.

Захист від замерзання: Функція захисту від замерзання рідини у корпусі запобігає пошкодженню в холодну погоду.

Світлодіодна індикація: Кольорові світлодіоди надають візуальну інформацію про режими роботи та температурні налаштування.

Двоступінчастий тепловий захист: Забезпечує безпечну роботу та захист від перегріву.

Додаткова інформація ТУТ.

 

Ще одна новинка – опалювальні прилади з блоком гарячого повітря

На опалювальний прилад встановлюється незалежний електричний блок гарячого повітря, який може бути як самостійним джерелом тепла, так і додатковим джерелом тепла при нормальній роботі опалювального приладу.

Ці моделі є синонімом інновацій, елегантності та максимальної ефективності. Їхній унікальний дизайн та передові технології дозволяють досягти максимального комфорту у вашому будинку за мінімальних витрат на електроенергію. Кожна модель оснащена передовою технологією інтелектуального контролю температури, що забезпечує точний та стабільний температурний режим у ванній кімнаті цілий рік. Завдяки функції Super Boost ви можете миттєво підвищити температуру, що ідеально підходить для випадків, коли необхідно швидко нагріти приміщення. Крім того, завдяки автоматичному програмуванню із самонавчанням, ці обігрівачі адаптуються до вашого способу життя, що призводить до подальшої економії енергії та підвищенню комфорту.

Додаткова інформація ТУТ.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все