KORATHERM AQUAPANEL

11. 9. 2018

aquapanel.jpg

KORATHERM AQUAPANEL 

Осінньою новиною цього року в портфелі продукції KORADO є дизайн радіатор KORATHERM AQUAPANEL. Сучасний і простий дизайн цього дизайнерського радіатора переконує всіх, що при виборі радіатора для ванної кімнати немає необхідності залишатися при класичних «драбинках», як раніше. Прямі, геометрично точно розташовані профілі цього приладу створюють  розкішне,  свіже враження.

Дизайн радіатор доступний в однорядному та дворядному виконанні, висотою від 79 до 178 см. Теплова потужність однорядної версії коливається від 403 до 1231 Вт, у дворядної версії знаходиться в межах від 577 до 1807 Вт. Ці дизайн радіатори мають сучасне нижнє середнє підключення або підключення нижнє знизу вниз.

Вибираючи колірний відтінок з палітри кольорів KORADO або RAL, KORATHERM AQUAPANEL може пристосуватися до кожної ванної кімнати або може стати унікальним елементом дизайну.

Знайти більше ТУТ.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами. Інформація про обробку персональних даних

 
Налаштування
Дозволити все