Дитяча кімната

Панельні опалювальні прилади RADIK - це класика, яка може бути стандартно білого кольору або порадувати дітей кольоровою передньою панеллю PLAN або LINE.

Панельні опалювальні прилади RADIK - це класика, яка може бути стандартно білого кольору або порадувати дітей кольоровою передньою панеллю LINE. Ви можете вибрати колір із двохсот відтінків, а можете придбати другу панель для зміни. У нас також є рішення для інтер'єрів з великими вікнами - конвектори для підлоги KORALINE,які обігріють приміщення і не займуть багато місця. Регулярне провітрювання також важливе в дитячій кімнаті. Однак домогтися регулярності можна тільки з вентиляційними установками KORASMART, які завдяки фільтрам захищають навколишнє середовище в дитячій кімнаті від пилку та інших. алергенів.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все