5 причин, щоб вибрати вентиляційні установки KORADO

Здорове повітря в приміщенні

Завдяки ретельно продуманій системі фільтрації, в приміщення потрапляє повітря, очищене від шкідливих речовин, пилу і пилкових алергенів. Це значно знижує ризик виникнення алергічних реакцій та будь-яких захворювань легень. Це рішення з медичної точки зору ідеально підходить для маленьких дітей, людей похилого віку, людей з алергією та астмою.

Ефективне регулювання вологості в приміщенні

Середня сім'я з чотирьох осіб в один день може виробляти близько 12 літрів вологи. Підвищена вологість сприяє зростанню та розмноженню плісняви та грибків. Щоб вологість у приміщенні не збільшувалася, необхідно провітрювати приміщення. Компанія KORADO пропонує вентиляційні установки, які це забезпечують.

Відсутність шуму

Шум сьогодні вважається одним з головних факторів стресу. Вентиляційна установка з високим поглинанням шуму набагато краща, ніж відкрите вікно, особливо вночі, коли зовнішній шум дуже дратує. Завдяки вентиляційним установкам KORADO Ви можете позбутися шуму раз і назавжди.

Безпека

Відкриті вікна та балконні двері ведуть до незахищеності приміщення. З вентиляційними установками KORADO Ваш будинок надійно захищений від проникнення сторонніх осіб.

Економія енергії та витрат на опалення

З провітрюванням завжди пов'язана втрата тепла, яке йде з приміщення через відкриті вікна. Локальні вентиляційні установки зменшують ці втрати. Цей сучасний метод провітрювання повністю відповідає новому Положенню про енергетичну ефективність будівель, і, таким чином, робить істотний внесок у остаточну оцінку об'єкта на його енергетичному щитку.

Новий
Новий!

Ознайомтеся з нашим новим RADIK V-POWER. Радіатор підходить для теплових насосів. RADIK V-POWER

Мене це цікавить
Цей веб-сайт використовує файли cookie.

Ми використовуємо файли cookie для персоналізації контенту та реклами, надання функцій соціальних мереж та аналізу нашого трафіку. Ми також ділимося інформацією про використання Вами нашого сайту з нашими партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики, які можуть об'єднувати її з іншою інформацією, яку Ви надаєте або збираєте, коли Ви користуєтеся їхніми послугами.

Налаштування
Дозволити все